Протягом двох днів велосипедист проїхав 120 км за 10 годин. Першого дня він був у дорозі 5 годин,

а другогодня ренту. Скільки кілометрів проїхав велосипедистпершого дня і скільки другого, якщо їх швидкість булаоднакова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вова.

Ответ:

Першого дня-60км

Другого дня-60км.

Пошаговое объяснение:

Першого дня-5 год.,? км.

Другого дня-? год.,? км.

Разом-10 год., 120 км.

1)10-5=5(год)-їхав другого дня;

Першого і другого дня однаково проїхав 5год.=5год.

2)120/2=60(км)-велосипедист проїхав першого дня і другого роздільно.

Відповідь :

Першого дня проїхав-60 кілометрів.

Другого дня проїхав-60 кілометрів.