Протягом двох тижнІв автомобІль проїхав 7200 км. причому першого тижня вІн був у дорозІ 40 годин,а

другого тижня- 80 годин.СкІльки кІлометрІв автомобІль подолав кожного тижня окремо,якщо його швидкІсть весьчас була однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Гресь Ирина.

1)сільки всього годин авто був у дорозі?

40+80=120 год

2)швидкысть авто

7200:120=60 км/год

3)скільки км подолав у перший тиждень?

40*60=2400 км

4)скільки км подолав у другий тиждень?

80*60=4800 км

перевырка:2400+4800=7200 км всього