ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ПРОШУ, ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!!!!!!!!! МАТЕМАТИКА 7КЛАС задача 1

ЗНАЙДІТЬ СТОРОНИ РІВНОБЕДРЕНОГО ТРИКУТНИКА ЯКЩО ЙОГО ПЕРИМЕТР 76СМ, А ОСНОВА НА 14СМ МЕНЬША БІЧНОЇ СТОРОНИ. задача 2 КУТ ПРИ ОСНОВІ РІВНОБЕДРЕНОГО ТРИКУТНИКА ДОРІВНЮЕ 57СМ. ЗНАЙДІТЬ КУТ ПРИ ВЕРШИНІ ЦЬОГО ТРИКУТНИКА. Помогите пожалуйста прошу!!! Надо очень срочно! Через 2,5 часа до репетитора очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

Нехай х-14 - основа, то х-бічні сторони

Х+Х-14 +Х=76

3Х=76+14

3Х=90/:3

Х=30

Х-14=30-14=16