Дано точки А(4; 5; 1) і В(0; 9; -8). Чому дорівнює довжина відрізка АВ? *​


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

L=\sqrt{(0-4)^2+(9-5)^2+(-8-1)^2}=\sqrt{16+16+81}=\sqrt{113}

Ответ:     L=\sqrt{113}