Сторона правильного чотирикутника дорівнює 6 см. Знайти радіус вписаного кола у чотирикутник радіус

описаного кола навколо чотирикутника та площу

Ответы на вопрос

Отвечает Мостакова Нина.

Ответ: S= 36 cм^2 , радіус вписаного кола = 3 см, описаного = 3корінь квадратний 2

Пошаговое объяснение: 1) площа квадрата = a^2 =6^2=36

2) S=2R^2 - площа квадрата через описане коло => 36=2R^2

R^2=36/2

R=3 корінь квадратний 2

3) S=4r^2 - площа квадрата через вписане коло => 36=4r^2

r^2=36/2

r=3