Дядько Щур їсть дві книги на місяць; Тітка Щур їсть по одній книжці раз на два місяці. За рік

дядько Щур їсть на ? більше книжок, ніж тітка Щур.а. 18b. 36с. 4d. 48е. 12f. 6g. 24​Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Майя.

Ответ:

12×2=24( Дядько за год)

12:2=6 6×1=6 (Tiтка за год)

24-6=18. Это ответ.

Здоровья и удачи!

Пошаговое объяснение: