сергій з батьком та матір*ю збирав гриби. Батько зібрав 465 грибів,мати-32%, а Сергійко решту -66

грибів.Скільки всього грибів було зібрано? Пошаговое решение пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллаева Хуснора.

Ответ:

Мабуть якась помилка у завданні чи вона так складена, що кількість грибів не ціле число

усього грибів 780 15/17

Пошаговое объяснение:

Так як мати зібрала 32% то Тато з Сергієм зібрали

100-32=68%

465+66=531 грибів та дорівнює 68%

531/68 ------ 1%

531/68*100/1= 53100/68 = 780 60/68 = 780 15/17 усього грибів