Марія з батьком і матір'ю збирала гриби. Батько зібрав 46% грибів, мати - 32%, а Марійка - решту 66

грибів. Скільки всього грибів було зібрано?400 кг100 кг30 кг300 кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Саркисова Виктория.

1) 100 - 46 - 32 = 22 % - 66 (гр.) - Марія

2) 66 : 22 = 3 (гр.) - 1 % - 300 (гр.) - зібрала вся сім'я

Відповідь: 300 грибів.

Отвечает Чикурова Ульяна.

Ответ:

300

Пошаговое объяснение:

22/66=32/х

х=96

22/66=46/х

х=138

Всі разом гриби 96+66+138=300