Сергійко з батьком и матір'ю Збирай гриби. Батько 32%, а Сергійко- Решті зібрав 46% yсіх грібів,

мати 44 гриби. Скільки Всього грібів зібрала сім'я?

Ответы на вопрос

Отвечает Кокшарова Маша.

Ответ:

1)32+46=78%

2)100-78=22%

3)44:22=2(гр.)

4)32×2=64(гр.)-Батько

5)46×2=92(гр.)-Сергійко

6)44+64+92=200(гр.)-разом

Відповідь: уся сім'я зібрала 200 грибів