4. Ціна телевізора була 12000грн. Він подешевшав на 5%. Якою стала нова ціна телевізора? A 600 Б

1200 B 10800 Г 11400 Д 11600 помогите пж срочно дам 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Прынцев Женя.
Для знаходження нової ціни телевізора після знижки на 5%, ви можете відняти від початкової ціни 5% від неї. Це можна зробити так:

Розрахуйте знижку, взявши 5% від 12000 грн:
5% від 12000 грн = (5/100) * 12000 грн = 600 грн.
Тепер відніміть цю знижку від початкової ціни, щоб знайти нову ціну:
Початкова ціна - Знижка = 12000 грн - 600 грн = 11400 грн.
Отже, нова ціна телевізора після знижки становить 11400 грн.
Отвечает Ан Камиль.

Ответ:

Г) 11400

Пошаговое объяснение:

5% = 5 : 100 = 0,05

1) 0,05 * 12000 = 600 (грн) - скидка

2) 12000 - 600 = 11400 (грн) - новая цена телевизора