сума двох чисел х і у = 28, причому х більше за у на 6. укажіть систему рівнянь, ну я не знаю що

відповідає умові задачі

Ответы на вопрос

Отвечает Школин Артём.

Ответ:

х + у = 28

х = у + 6

х + у = 28

+

х - у = 6

____

2х = 34

х = 17

х = 17

17 - у = 6

х = 17

у = 11

Ответ: (17;11)

Отвечает Парфентьев Антон.

Ответ:11

Пошаговое объяснение:

X+(X+6)=28

2x=28-6

2x=22

X=11. Y=X+6=11+6=17