автомобіль їхав 3 години зі швидкістю 60 км/год ,3 години зі швидкістю 70км/год і 4 години зі

швидкістю 85км/год. знайти середню швидкість автомобіля за цей час

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

( 60 + 70 + 85 ) / 3 =  215 / 3 = 71,67 км / час