Розв'яжіть рівняння: 6,4(у - 12,8) = 3,2 Три варіанта відповіді: 14,6; 14,8;18,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Відповідь:

6,4*(у-12,8)=3,2

у-12,8=6,4/3,2

у-12,8=2

у=12,8+2

у=14,8

Відповідь: 14,8.