Математика помогите пжлст: Марійка зібрала вишень у 3 рази більше ніж даринка. після того як

марійка віддала 2,7 кг вишень даринці, ягід у дівчаток стало порівну . Скільки кілограмів вишень зібрала кожна дівчинка

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Алена.

Ответ:

3x-2,7=x+2,7

3x-x=2,7+2,7

2x=5,4

x=5,4/2

x=2,7 Даринка,

3*2,7=8,1 Марійка

Пошаговое объяснение: