Марійка зібрала вишень у 3 раза більше ніж Даринка, після того як Марійка Віддала 2.7 кг вишень

Даринці, ягід у дівчаток стало порівну. Скільки кілограмів вишень зібрала кожна дівчинка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Томин Илья.

Решение:

До передачи 2,7 кг вишни разница (разность) между собранными девочками вишнями была:

1) 2,7 · 2 = 5,4 кг

Приняв вишни Д. за x кг, получаем у М. 3x кг

2) Составляем уравнение:

3x - x = 5,4

2x = 5,4

x = 2,7 кг вишни собрала Д., тогда М. собрала 3 · 2,7 = 8,1 кг вишни