Марійка зібрала вишень у 3 рази більше ніж даринка.Після того як Марійка віддала 2,7 кг вишень

Даринці ягід у дівчат стало порівну. Скільки кілограмів вишень зібрала кожна дівчинка?

Ответы на вопрос

Отвечает Хижан Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 2,7 · 2 = 5,4 кг

вишни Д. - x кг, вишни М. - 3x кг

2) складемо рiвняння:

3x - x = 5,4

2x = 5,4

x = 2,7 кг вишень зiбрала Д.,  М.  зiбрала 3 · 2,7 = 8,1 кг вишень