Івасик витратив на покупку книжок 4/15 своїх грошей, на новий портфель - 1/6 грошей і ще 51 гривня

в нього залишилась. Скільки грошей було у Івасика?​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.
1) 4/15 + 1/6 = 8/30 + 5/30 = 13/30 (грн) - потратил на книжки и на портфель
2) 1 - 13/30 = 30/30 - 13/30 = 17/30 (грн) - осталось после покупки
3) (51 * 30) : 17 = 1530 : 17 = 90 (грн) - было первоначально