За 3 год. човен пройшов за течією річки таку саму відстань як ща 4 год проти течії. Знайди власну

швидкість човна, якщо швидкість течії річки 2,5 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

17,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

Пусть скорость корабля х км/ч. Тогда скорость по течению реки х+2,5 км/ч, а против- х-2,5 км/ч. Составим уравнение:

3*(x+2,5)=4*(x-2,5)

3x+7,5=4x-10

4x-3x=10+7,5

x=17,5 км/ч