Від села до міста легковий автомобіль доїхав за 3 год,а вантажний-за 5 год. Знайди швидкість

кожного автомобіля, якщо швидкість вантажного на 32 км/год менша швидкості легкового.

Ответы на вопрос

Отвечает Лучшев Азат.

Ответ:

48 км/год - вантажний

80 км/год легковий

Пошаговое объяснение:

Вантажний - х

Легковий - х+32

5•х=3(х+32)

5х=3х+96

5х-3х=96

2х=96

х=96:2

х=48 км/год - вантажний

х+32=48+32=80 км/год - легковий

Если понравился ответ, выбери его “Лучшим ответом”