2. Розв'яжи задачу. Два велосипедисти одночасно від'їжджають від спільного старту ве-Лотреку в

протилежних напрямках та зустрічаються через 24 С) за якиичас долає одне коло велотреку перший велосипедист, якщо другийпроїжджає його за/ 40 с?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Александр.

Ответ:

за минуту

Пошаговое объяснение:

1/(1/x+1/40)=24

1/x+1/40=1/24

1/x=1/24-1/40

1/x=5/120-3/120

1/x=2/120=1/60.

x=60