Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту велотреку в протилежних напрямках і

зустрілися через 20 с. За який час проїде одне коло велотреку перший велосипедист, якщо другий долає це саме коло за 30?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Пошаговое объяснение:

Трек = 1

1) 1 : 30 = 1/30 (трек/сек) - скорость 2 велосипедиста

2) 1/20 - 1/30 = 3/60 - 2/60 = 1/60 (трек/сек) - скорость 1 велосипедиста

3) 1 : 1/60 = 1 * 60/1 = 60/1 = 60 (сек) - время за которое проедет 1 велосипедист круг