з басейну відкачують воду коли відкачали 43,5 м3ТОВ басейні залишалося втричі менше води ніж

відкачали скільки води було в басейні спочатку​

Ответы на вопрос

Отвечает Запорожченко Дима.

Пусть х м³ воды было в бассейне сначала. Уравнение:

(х - 43,5) · 3 = 43,5

3х - 130,5 = 43,5

3х = 43,5 + 130,5

3х = 174

х = 174 : 3

х = 58

Вiдповiдь: 58 м³ води було в басейнi спочатку.