Суміш з трьох фарб приготували наступним чином: одна частина — синьої фарби, одна частина –

зеленої і дві частини — червоної фарби. Проведіть наведені нижчерозрахунки, якщо загальна вага отриманої суміші дорівнює 12кг.1. Вага використаної червоної фарбиA. 62. Відсоток зеленої фарби у готовій сумішіБ. 253. Об'єм, який займає суміш, якщо її густина 0,8кг/лВ. 15Г. 5Поможіть з поясненням будь ласка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Абугареева Милана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

синя - х

зелена - х

червона - 2х

х+х+2х=12

4х=12

х=3

1. Вага використаної червоної фарби: 2*3=6 (кг)

2.  Відсоток зеленої фарби у готовій суміші: 12 кг - 100%

                                                                               3 кг - ? %

            3*100:12=  25%    (або 1/4 що становить 25%)

3.  Об'єм, який займає суміш, якщо її густина 0,8кг/л        

V = \frac{m}{p}    V =12:0.8=   15 (л)              

Отвечает Сытая Даша.

Ответ:якщо сума всієї суміші 12кг а червона фарба займає50%то 12/2=6 кг червоної

Зеленої фарби 25%

V=12/0.8=15

Пошаговое объяснение: