Для ремонту шкільних приміщень купили 12 банок зеленої кольору по 3 кг у кожній банці. Та 9 банок

фарби голубого кольору. Дізнайся по скільки кілограмів фарби голубого кольору було в кожній банці, якщо загальна вага зеленої і голубої фарби була однакова

Ответы на вопрос

Отвечает Самойленко Варя.

Ответ:

12*3=36

15*5=75

36+75=111