Дай відповіді на три запитання до поданої умови. Для ремонту будинку купили 3 банки жовтої фарби,

по 3 кг в кожній банці, та 9 банок білої фарби, по 4 кг в кожній банці. На скільки більше купили білої фарби, ніж жовтої?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Жовтої - 3 б. по 3 кг

Білої - 9 б. по 4 кг

1) 3 * 3 = 9 (кг) - купили жовтої фарби;

2) 9 * 4 = 36 (кг) - купили білої фарби;

3) 36 - 9 = 27 (кг) - більше білої фарби

Відповідь: білої фарби купили на 27 кг більше, ніж жовтої.