Щоб пофарбувати будинок Карлсона в парку казок Астрід Ліндгрен, купили 64 л жовтої фарби, червоної

- у 8 разів менше, ніж жовтої, а синьої фарби - у 4 рази менше, ніж жовтої. Скільки літрів червоної і скільки літрів синьої фарби купили, щоб пофарбувати будинок Карлсона.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крисюк Валерия.
1) 64:8 = 8 (л) – червоної фарби
2) 64:4 = 16 (л) – синьої фарби
Отвечает Занданова Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 64 : 8 = 8 (л) - купили красной краски

2) 64 : 4 = 16 (л) - купили синей краски

Ответ: 8л; 16л.