На одну рукавичку для Миколая дівчинка витратила 40г червоної вовни і 20г синьої.На шарфик вона

витратила удвічі більше синьої і стільки ж червоної вовни,як на пару рукавичок,та ще 30г зеленої вовни.Скільки вовни витратила дівчина на шарфик і пару рукавичок для Миколая

Ответы на вопрос

Отвечает Бауэр Павел.

Ответ:

270 гр

Пошаговое объяснение:

червоної- (40+40)*2=160гр

синьої (20+20)*2=80

зеленої 30

160+80+30=270гр