Михайлик ішов з одного села в інше 0,7 год полем і 0,9год через ліс, пройшовши 5,31 км.З якою

швидкістю ішов Михайлик через ліс, якщо полем він рухався зі швидкістю 4,5км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Шмаков Артём.

1.)4,5×0,7=3,15(км)-пройшов полем;

2.)5,31-3,15=2,16(км)-пройшов лісом;

3.)2,16÷0,9=21,6÷9=2,4(км/год)

Відповідь: 2,4 км/год.