Помогите пожалуйста даю 50 балов!!! михайлик ішов з одного села в друге 0,7 год по полю і 0,9 год

через ліс, пройшовши всього 5,31 км. з якою швидкістю йшов михайлик через ліс, якщо по полю він рухався зі швидкістю 4,5 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарев Владислав.

Ответ:

4,5*0,7=3,15(км)-пройшов полем;

5,31-3,15=2,16(км)-пройшов через ліс;

2,16 : 0,9=2,4(км/год)-швидкість, з якою Михайлик йшов через ліс.

Отвечает Васильев Олег.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4,5 * 0,7 = 3,15 (км) йшов полем

5,31 - 3,15 = 2,16 (км) йшов  лісом

2,16 : 0,9 = 2,4 (км/год) швидкість, з якою Михайлик рухався лісом