Михайлик ішов з одного села в інше 0,7 годин полем і 0,9 годин через ліс,пройшовши 5,31 км.З якою

швидкистю ішов Михайлик через ліс,якщо полем він рухався зі швідкістю 4,5 км\год.?

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Лиза.
4,5*0,7=3,15(км)-пройшов полем;
5,31-3,15=2,16(км)-пройшов через ліс;
2,16 : 0,9=2,4(км/год)-швидкість, з якою Михайлик йшов через ліс.