Ширина прямокутника дорівнює 12дм, що становить 3/4 його довжини. Знайдіть периметр та площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шадрин Артём.

Ответ:

12*3:4=9 дм - довжина

12+9+12+9=42 дм - периметр

12*9=108 дм² - площа

Пошаговое объяснение:

Отвечает Улуэр Ирэм.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9