У трьох кошиках разом 32 яблука. У другому яблук на 4 більше, ніж у першому, а у третьому - удвічі

більше, ніж у першому. Скільки яблук у першому кошику? ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ РОЗВЯЗАТЬ ЗАДАЧУ!

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Ответ:

х+х+4+2х=32

4х+4=32

4Х=32-4

4Х=28

х=7

7*2=14

7+4=11