Срочно!!!Даю 30 балів!Ширина прямокутника на 3,2см менша за довжину а периметр дорівнює 21,6см.

Знайдіть площу квадрата, сторона якого дорівнює довжині прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Мыцко Данил.

Відповідь:

Нехай довжина прямокутника дорівнює x, а ширина - y. З умови ми знаємо, що y = x - 3.2 та 2x + 2y = 21.6. Підставляючи значення y у друге рівняння, ми отримуємо: 2x + 2(x - 3.2) = 21.6. Розв’язуючи це рівняння, ми знаходимо, що x = 8. Отже, довжина прямокутника дорівнює 8 см.

Тепер ми можемо знайти площу квадрата, сторона якого дорівнює довжині прямокутника. Площа квадрата зі стороною x дорівнює x^2, тому площа квадрата зі стороною 8 см дорівнює 8^2 = 64 см^2. Отже, площа квадрата, сторона якого дорівнює довжині прямокутника, дорівнює 64 см^2.

Отримане повідомлення. Нехай довжина прямокутника дорівнює `x`, а ширина - `y`. З умови ми знаємо, що `y = x - 3.2` та `2x + 2y = 21.6`. Підставляючи значення `y` у друге рівняння, ми отримуємо: `2x + 2(x - 3.2) = 21.6`. Розв'язуючи це рівняння, ми знаходимо, що `x = 8`. Отже, довжина прямокутника дорівнює 8 см. Тепер ми можемо знайти площу квадрата, сторона якого дорівнює довжині прямокутника. Площа квадрата зі стороною `x` дорівнює `x^2`, тому площа квадрата зі стороною 8 см дорівнює `8^2 = 64` см^2. Отже, площа квадрата, сторона якого дорівнює довжині прямокутника, дорівнює 64 см^2.

Покрокове пояснення: Зверху