При якому значенні a корінь рівняння a+5x=3a-x дорівнює -3


Ответы на вопрос

Отвечает Жугарева Аня.

Ответ:

-9

Пошаговое объяснение:

a+5x=3a-x, при x=-3

Подставляем x.

a-15=3a+3

2a=-18

a=-9