Розв'яжіть рівняння: 1) 4-2(х+3)=4(х-5) 2) 6х/7=х-5/2 Знайдіть корінь рівняння: 1)

5,6-3(2-0,4х)=0,4(4х+1) 2) 2/3(1/3×х-1/2)=4х 2цілих 1/2 При якому значенні а корінь рівняння: ах+7=(х-а) Має корінь, що дорівнює 11

Ответы на вопрос

Отвечает Овчинников Владимир.

Ответ:

1)4-2(х+3)=4(х-5);

4-2х-6=4х-20;

4х+2х=4-6+20;

6х=18;

х=3.

2)чтобы решить, нужно всё выражение умножить на число, кратное знаменателю. это 14

6х/7=х-5/7 | *14

6х*2=(x-5)*7

12х=7х-35

12х-7х=-35

5х=-35

х=-7

Знайдіть корінь рівняння:

1)с5,6-3(2-0,4х)=0,4(4х+1)

5,6-6+1,2x=1,6x+0,4

1,2x-1,6x=0,4-5,6+6

-0,4x=0,8

x=0,8:(-0,4)

x=-2

2)Фото

При якому значенні а корінь рівняння:

ах+7=(х-а)

Має корінь, що дорівнює 11

11x+7=33-3x

14x=26

X=13/7

Ответ: 13/7

Пошаговое объяснение: