площя прямокутної ділянки 600 м квадратних . Її довжина 30 метрів . На скільки метрів ширина цієї

ділянки мдмша від ії довжіни?

Ответы на вопрос

Отвечает Трубников Кирилл.

600/30=20м ширина

30-20=10м ширина меньше длинны

Отвечает Попович Маша.

Потрібно поділити 600 на 30 у нас вийде 20 метрів це ширина .

30-20=10 на стыльки й буде метрыв менша