На двох полицях було порівну книг. Після того як з першої полиці взяли 8 книг, а зх. Другої – 24

книги, на першій полиці стало в 3 рази більше книг , ніж на другій. Скільки книг було на кожній полиці спочатку? срочно плиз!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ:

32 книги

Пошаговое объяснение:

x - 8 + x - 24

2x = 8 + 24

2x = 32

Спочатку було по 32 книги, бо

32 - 24 = 8 книг - в другої

і так само 32 - 8 = 24 книги - у першої

Відповідь: на першій і другій полиці лежало по 32 книги.