Довжина прямокутника 36 см, що на 6 см більше його ширини. Чому дорівнює периметр та площа цього

прямокутника? \ Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Стычинская Лена.

Ответ:

Довжина (L) = 36 см

Ширина (W) = L - 6 см = 36 см - 6 см = 30 см

Тепер ми можемо обчислити периметр і площу:

Периметр (P) прямокутника обчислюється як сума всіх його сторін:

P = 2(L + W)

P = 2(36 см + 30 см)

P = 2(66 см)

P = 132 см

Отже, периметр прямокутника дорівнює 132 см.

Площа (S) прямокутника обчислюється як добуток його довжини і ширини:

S = L * W

S = 36 см * 30 см

S = 1080 см²

Отже, площа прямокутника дорівнює 1080 квадратних сантиметрів.