У понеділок у шкільній їдальні використали 4, 2 кг борошна , що на 3, 25кг меньше ніж вівторок .у

середу було використано ще 10, 7кг борошна ,.Скільки кг борошна використали за 3дні !(дякую за відповідь)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

1) 4,2 + 3,25 = 7,45 (кг) - за 2 день;

2) 4,2 + 7,45 + 10,7 = 22,35 (кг) - всього борошна за 3 днi

Отвечает Шмураткина Надя.

Ответ:

22,35 кг

Пошаговое объяснение:

Понедiлок - 4,2кг

Вiвторок - 4,2 +3,25=7,45 кг

Середа - 10,7 кг

4,2+7,45+10,7= 22,35