У ПОНЕДИЛОК У ШКІЛЬНІЙ СТОЛОВІЙ ВИКОРИСТАЛИ 4,2 КГ БОРОШНА, ЩО НА 3,25 КГ МЕНЬШЕ НІЖ У ВІВТОРОК У

СРЕДУ БУЛО ВИКОРИСТАНО НА 1,8 КГ БОРОШНА БІЛЬШЕ НІЖ У ПОНЕДІЛОК І ВІВТОРОК РАЗОМ СКІЛЬКИ БОРОШНА ВИКОРИСТАЛИ У СРЕДУ ПОЖАЛУЙТА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сафонова Мария.

Ответ:

13,45 кг

Пошаговое объяснение:

4,2+3,25=7,45

4,2+7,45=11,65

11,65+1,8=13,45