Знайдіть высоту рівнобедреного трикутника основа якого дорівнюють 20 см, а бічна сторона 26 см

Помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Береснева Вика.

Ответ:

24 см

Пошаговое объяснение:

Висота рівнобедреного трикутника ділить основу навпіл і утворює два прямокутних трикутника.Бічна сторона є гіпотенузою,а половина основи та висота катетами:

с=26 см, а=1/2×20=10 см

Знаходимо в за теоремою Піфагора:

в=√с²-а²=√26²-10²=√676-100=√576=24 см