Сума двох чисел дорівнює 23 5\6, одне з чисел менше другого на 4 1\6. Знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Алина.

Ответ:

9\frac{5}{6}; 14

Пошаговое объяснение:

x - меньшее число.

x+4\frac{1}{6} - большее число.

Решаем уравнение:

x + x + 4\frac{1}{6} = 23\frac{5}{6}\\\\2x = 23\frac{5}{6} - 4\frac{1}{6} = 19\frac{4}{6} = 19\frac{2}{3}\\\\x = \frac{59}{3} : 2 = \frac{59}{3*2} = \frac{59}{6} = 9\frac{5}{6}\\\\x + 4\frac{1}{6} = 9\frac{5}{6} + 4\frac{1}{6} = 14