6. Амалдардың орындалуа) 37 + 12:65:2 + 4:2450 +6:127 +654 - 1540 -​


Ответы на вопрос

Отвечает Свидерская Юлия.

Ответ:

37+12:6=39

5:2+4:2=4,5

450+6:1=456

27+6=33

54-1=53

Пошаговое объяснение:

Бұл есепті шығарғанда бірінші бөлу амалы орындалады.12:6=2 Содан кейін қосу амалы орындалады.37+2=39 Егер 2-ні қайдан алдың десең ол 12 мен 6 ның бөліндісінен шыққан сан. 5:2=2,5 Мұнда 5пен 2 бөлінбейді сондықтан ондық бөлшек шығады.4:2=2. Содан кейін 2,5+2=4,5 болды. әрі қарай түсіндің деп ойлаймын.