Дві машини виїхали одночасно назустріч одна одній із двох міст,відстань між якими дорівнює 121

км.Скільки кілометрів до зустрічі проїхала перша машина,якщо пройдена нею відстань дорівнює 5/6 шляху,пройденого другою машиною?.

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Рамиля.
X+y=121
x=5/6y
5/6y+6/6y=121
11y/6=121
11y=121*6
11y=726
y=726/11
y=66
x=121-66=55