Дві машини виїхали з двох міст, відстань між якими дорівнює 132км. Скільки кілометрів до зустрічі

проїхала перша машина,якщо пройдена нею відстань дорівнює 4/7шляху, пройденого другою машиною?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровина Ира.

Сума відстаней, які проїхали машини до зустрічі, дорівнює 132 км. Другавідстань = х, перша = (4/7)х

х+(4/7)х=132

(11/7)х=132

х/7=12

х=84

Друга відстань: 4×84/7=48км

Відповідь: 48 км

Если нужны объяснения по этой теме – обращайтесь❤️