Дві машини виїхали одночасно назустріч одна одній із двох міст, відстань між якуми дорівнює 132 км.

Скільки кілометрів до зустрічі проїхала перша машина, якщо пройдена нею відстань дорівнює 4/7 шляху, пройденого другою машиною?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Ксения.
1 часть проехала 1я машина
1+4/7=1 4/7=11/7 части проехали обе машины
132:11/7=132*7/11=84 км проехала 1я машина
84*4/7=48 км проехала 2я машина