З двох міст А і В, відстань між якими дорівнює 102 км, одночасно виїхали дві автомашини. Швидкість

першої машини дорівнює 88 км/год, а швидкість другої машини 54 км/год. На якій відстані від міста В перша машина наздожене другу і через який час? км від міста В, і це станеться через Запиши відповідь: перша машина наздожене другу на відстані години. помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимович Элеонора.

Відповідь:

Перша машина наздожене другу на відстані у 162 від міста В через три години.

Покрокове пояснення:

З кожною годиною перша машина наздоганяю другу машину на:

88 - 54 = 34 км.

Для того щоб надолужити відставання у 102 км. першій машині потрібно:

102 / 34 = 3 години.

За цей час друга машина віддалиться від міста В на:

54 × 3 = 162 км.

Перевірка:

За три години перша машина подолає відстань у:

88 × 3 = 264 км.

А друга машина віддалиться від міста В на 162 км.

Різниця між цими двома відстанями дорівнює:

264 - 162 = 102 км. - це і є відстань між містами А та В.

Все вірно.