На алеї росте 5 дубків,а беріз у 6 разів більше.Скільки всього дерев росте на алеї? 1) 2)


Ответы на вопрос

Отвечает Юринский Алексей.

Ответ:

1) 5*6=30

2) 30+5=35

Пошаговое объяснение:

Отвечает Карамзин Даниил.

Ответ:

1)30 берез 2)35 дерев всього.

Пошаговое объяснение:

1)5*6=30

2)30+5=35