Допоможіть рішити задачу: учні посадили однакову кількість рядів кленів та беріз-усього 180

дерев. Кленів посадили по 10 дерев у кожному ряду, а беріз-по 8 дерев у кожному ряду. Скільки кленів та беріз окремо посадили учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Хребтов Эдуард.

Ответ:

100кленов, 80 берез

Пошаговое объяснение:

за Х принимаем одинаковое количество рядов.

Тогда 10Х+8Х=180

18Х=180

Х=10рядов

теперь сколько посадили клёнов?

10*10=100 клёнов

сколько посадили берез?

8*10=80 берез