50 Баллов!!! Розв’яжіть рівняння (12х + 30) (1,4 - 0,2х) = 0. У відповідь запишіть суму коренів

рівняння.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(12х + 30)=0

12х=-30

х=-30:12

х1=-2.5

(1,4 - 0,2х) = 0

0.2х=1.4

х=1.4:0.2

х2=7

-2.5+7=4.5

Отвечает Дедук Вова.

Ответ:

Ответ:-2.5+7=4.5

Пошаговое объяснение:

1)12х+30=0

12х=-30

х=-30/12

х=-10/4===-5/2===-2.5

2)-0.2х=-1.4

х=7